Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

HPE

   

  1. inkl. moms 268,00 DKK
  2. HPE 300GB SFF SAS Enterprise hard drive, 10K, 12G SAS, silver

    HPE 300GB SFF SAS Enterprise hard drive, 10K, 12G SAS, silver Do your servers need high-performance enterprise hard drives for both your mission-critical and I/O-intensiv...

    Varenr: DEL30003059

    inkl. moms 1.042,00 DKK
  3. HPE Redundant fan cage kit for ML350, 4 fans, sort

    HPE Redundant fan cage kit for ML350, 4 fans, black Fan kit with 4 modules for the HPE ML350 Gen10 tower server.

    Varenr: DEL30003060

    inkl. moms 646,00 DKK
  4. HPE ProLiant ML350 4U Tower server, 8x SFF slots, 16GB RAM, Intel Xeon

    HPE ProLiant ML350 4U Tower server, 8x SFF slots, 16GB RAM, Intel Xeon, black Do you need a robust server for your SMB and remote offices? HPE ProLiant ML350 Gen10 serve...

    Varenr: DEL30003053

    inkl. moms 20.745,00 DKK
  5. HPE 72GB 15K rpm

    HPE 72GB 15K rpm.

    Varenr: DEL1008071

    inkl. moms 169,00 DKK
  6. HPE 450 GB 15.000 Rpm

    HPE 450 GB 15.000 Rpm.

    Varenr: DEL1008081

    inkl. moms 660,00 DKK
  7. inkl. moms 580,00 DKK
  8. inkl. moms 267,00 DKK
  9. inkl. moms 711,00 DKK
  10. HP 16GB (1x16GB) dual rank memory

    HP 16GB (1x16GB) dual rank memory.

    Varenr: 8877583766218

    inkl. moms 1.437,00 DKK
  11. HP Transceiver X130, 10G, SFP+, LC SR

    HP Transceiver X130, 10G, SFP+, LC SR HP compact media connectors that provide instant fiber connectivity for your networking gear. They are a cost effective way to connect...

    Varenr: DEL1006018

    inkl. moms 1.038,00 DKK
  12. HP 300Gb SAS 10K 6G 2.5 DP HDD

    HP 300Gb SAS 10K 6G 2.5 DP HDD.

    Varenr: 4948382611710

    inkl. moms 682,00 DKK
  13. HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT

    HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT.

    Varenr: DEL1002512

    inkl. moms 1.045,00 DKK
  14. HP 600GB 6G SAS 3,5" 15K rpm

    HP 600GB 6G SAS 3,5" 15K rpm.

    Varenr: DEL1004525

    inkl. moms 870,00 DKK
  15. HP 146Gb 15K 6G 2.5 SAS DP HDD

    HP 146Gb 15K 6G 2.5 SAS DP HDD.

    Varenr: 7333048004864

    inkl. moms 1.316,00 DKK
  16. inkl. moms 982,00 DKK
  17. DEL1004520

    Del1004520.

    Varenr: DEL1004520

    inkl. moms 523,00 DKK
  18. HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver

    HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACse...

    Varenr: DEL1009945

    inkl. moms 962,00 DKK
  19. HPE 450GB 10000rpm

    HPE 450GB 10000 rpm.

    Varenr: DEL1008082

    inkl. moms 594,00 DKK
  20. HP 146GB 3G 15K DP Sas hdd

    Hp 146gb 3g 15k dp sas hdd.

    Varenr: DEL1009922

    inkl. moms 473,00 DKK
  21. HP Eva 1TB M6412A fata hdd

    Hp eva 1tb m6412a fata hdd.

    Varenr: DEL1006833

    inkl. moms 1.878,00 DKK
  22. inkl. moms 1.502,00 DKK
  23. HP600GB 10K FC Hdd

    Hp600gb 10k fc hdd.

    Varenr: 5052461726475

    inkl. moms 942,00 DKK
  24. HP Msa 6TB 12G sas 7.2K mdl HDD, 3,5"

    HP MSA 6TB 12G SAS 7.2K MDL HDD, 3,5" This hard drive is designed for: Modular Smart Array 1040 Dual Controller LFF Storage.

    Varenr: 4514953791572

    inkl. moms 4.153,00 DKK
  25. HP 4Gb 2Rx4 PC3-10600R-9 Module

    HP 4Gb 2Rx4 PC3-10600R-9 Module.

    Varenr: 4948382281753-1

    inkl. moms 135,00 DKK
  26. HP 146Gb SAS 10K 2.5" SFF DP HP HDD

    HP 146Gb SAS 10K 2.5" SFF DP HP HDD.

    Varenr: 7333048005847

    inkl. moms 343,00 DKK
  27. inkl. moms 800,00 DKK
  28. HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD

    HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD.

    Varenr: DEL1002606

    inkl. moms 1.306,00 DKK
  29. HP 300GB 6G Sas 10K 2.5" SC ent

    Hp 300gb 6g sas 10k 2.5" sc ent.

    Varenr: DEL1002516

    inkl. moms 658,00 DKK
  30. HP 146Gb 15K 6G 2.5 SAS DP HDD

    HP 146Gb 15K 6G 2.5 SAS DP HDD.

    Varenr: 4948382621412

    inkl. moms 847,00 DKK
  31. HP 600GB 6G SAS 10K 2.5in HDD

    HP 600GB 6G SAS 10K 2.5in HDD.

    Varenr: DEL1002676

    inkl. moms 980,00 DKK
  32. inkl. moms 853,00 DKK
  33. HP 16Gb 2Rx4 PC3L-10600R-9 Kit

    HP 16Gb 2Rx4 PC3L-10600R-9 Kit.

    Varenr: DEL1002534

    inkl. moms 493,00 DKK
  34. HP 16GB 2RX4 PC3-12800R-11 Kit

    HP 16GB 2RX4 PC3-12800R-11 Kit.

    Varenr: 4948382879943

    inkl. moms 2.011,00 DKK
  35. HP 3TB 6G SAS 7.2K 3.5in SC MDL HDD

    HP 3TB 6G SAS 7.2K 3.5in SC MDL HDD.

    Varenr: DEL1002522

    inkl. moms 3.124,00 DKK
  36. HPE Redudant hot plug fan kit

    HPE - Redundant hot plug fan kit - for ProLiant DL360e Gen8.

    Varenr: DEL3000717

    inkl. moms 211,00 DKK
  37. HP Ethernet 1GB 4-port network adapter

    HPE 331FLR - Network adapter - PCIe 2.0 x4 - GigE - 4 ports - for ProLiant DL20 Gen9, DL360p Gen8, DL385p Gen8, DL560 Gen8, SL250s Gen8, SL270s Gen8.

    Varenr: DEL3000716

    inkl. moms 404,00 DKK
  38. Aruba Switch 2930F 48G 4SFP

    HPE Aruba 2930F 48G 4SFP+ - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - rack-mountable.

    Varenr: DEL3004113

    inkl. moms 14.328,00 DKK
  39. HP Smartslim 230W AC Adapter

    HP Smart Slim - Power adapter - AC 90-265 V - 150 Watt - for ZBook 14u G4, 14u G5, 15 G5, 15 G6, 15u G5, 15v G5, Studio G5, Studio x360 G5; ZBook x2.

    Varenr: DEL3003070

    inkl. moms 423,00 DKK
  40. HP 500GB 6G Sata 7.2K sff mdl

    Hp 500gb 6g sata 7.2k sff mdl.

    Varenr: 0886111651054

    inkl. moms 1.110,00 DKK
  41. HP Nvidia Quadro M6000 (L2K02AA)

    NVIDIA Quadro M6000 - Graphics card - Quadro M6000 - 12 GB GDDR5 - PCIe 3.0 x16 - DVI, 4 x DisplayPort - for Workstation Z840.

    Varenr: 0889296090304

    inkl. moms 7.635,00 DKK
  42. HP 2TB SAS 6G 7.2K Hard drive

    Hypertec - Hard drive - 2 TB - 3.5" - SAS 6Gb/s - 7200 rpm.

    Varenr: DEL3007070

    inkl. moms 594,00 DKK
  43. Aruba Switch 2930F 48G PoE

    HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - rack-mountable - PoE+ (370 W).

    Varenr: DEL3004111

    inkl. moms 12.937,00 DKK
  44. HP DEL1005944 LTO-5 Ultrium Tape Cartridge, 1.5/3.0TB, LTO5

    HP DEL1005944 LTO-5 Ultrium Tape Cartridge, 1.5/3.0TB, LTO5, LTO Ultrium-5 Hewlett Packard LTO 5 tape media provides the best capacity/performance ratio of any backup tap...

    Varenr: DEL1005944

    inkl. moms 197,00 DKK
  45. HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver

    HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96...

    Varenr: DEL1009947

    inkl. moms 1.672,00 DKK
  46. HPE Microsoft Windows Server 2016 5 User CAL - EMEA

    Microsoft Windows Server 2016 - Licence - 5 users CALs - BIOS-locked (Hewlett Packard Enterprise) - Multilingual - EMEA.

    Varenr: DEL3005857

    inkl. moms 1.158,00 DKK
  47. HPE Microsoft Windows Server 2016 1 User CAL - EMEA

    Microsoft Windows Server 2016 - Licence - 1 user CALs - BIOS-locked (Hewlett Packard Enterprise) - Multilingual - EMEA.

    Varenr: DEL3005856

    inkl. moms 253,00 DKK
  48. inkl. moms 1.056,00 DKK
  49. HPE ProLiant MicroSvr Gen10 (udgået)

    HPE ProLiant MicroServer Gen10 X3216 1P 8GB-U 4LFF NHP SATA 200W PS Entry Server, black Are you a small office, home office, or small business that needs a compact affordabl...

    Varenr: DEL30003058

    inkl. moms 3.355,00 DKK
  50. inkl. moms 4.218,00 DKK
  51. DL380 G9 ES-2620 v4 Base SVR

    DL380 G9 ES-2620 v4 Base SVR.

    Varenr: DEL2000883

    inkl. moms 25.171,00 DKK
  52. Hpe 300GB, 6G, SAS, 15K

    Hpe 300gb, 6g, sas, 15k.

    Varenr: DEL1008075

    inkl. moms 857,00 DKK
  53. Hpe 146.8GB U320 10K

    Hpe 146.8gb u320 10k.

    Varenr: DEL1008073

    inkl. moms 405,00 DKK
  54. Hpe 300GB U320 scsi

    Hpe 300gb u320 scsi.

    Varenr: DEL1008077

    inkl. moms 1.029,00 DKK
  55. inkl. moms 2.284,00 DKK
  56. Spare J9993-61001/J9993A

    Spare j9993-61001/j9993a.

    Varenr: DEL2001073

    inkl. moms 9.117,00 DKK
  57. Module 24-port SFP V2ZL

    Module 24-port SFP V2ZL.

    Varenr: DEL2000959

    inkl. moms 8.693,00 DKK
  58. Module 24-port Gig-T PoE +v2

    Module 24-port Gig-T PoE +v2.

    Varenr: DEL2000957

    inkl. moms 8.204,00 DKK
  59. 4GB HBA Emulex FC DP

    4GB HBA Emulex FC DP.

    Varenr: DEL2000845

    inkl. moms 741,00 DKK
  60. Spare J9733-61001/ J9733A

    Spare j9733-61001/ j9733a.

    Varenr: DEL2001067

    inkl. moms 2.022,00 DKK
  61. inkl. moms 1.789,00 DKK
  62. Transceiver X132 10G SFP+LC

    HPE X132 10G SFP+ LC Transciever, 220m, Multimode, silver A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10- Gigabit connectivit...

    Varenr: DEL2001085

    inkl. moms 1.964,00 DKK
  63. Spare JD089-61201

    Spare jd089-61201.

    Varenr: DEL2001079

    inkl. moms 1.042,00 DKK
  64. Spare J9987-61001/J9987A

    Spare j9987-61001/j9987a.

    Varenr: DEL2001069

    inkl. moms 5.777,00 DKK
  65. Spare J9731-61001/J9731A

    Spare j9731-61001/j9731a.

    Varenr: DEL2001065

    inkl. moms 2.022,00 DKK
  66. Spare J9534-61201/J9534A

    Spare j9534-61201/j9534a.

    Varenr: DEL2001059

    inkl. moms 6.659,00 DKK
  67. inkl. moms 1.827,00 DKK
  68. Spare J9549-61101/J9549A

    Spare j9549-61101/j9549a.

    Varenr: DEL2001063

    inkl. moms 5.055,00 DKK
  69. Spare J9538-61101/J9538A

    Spare j9538-61101/j9538a.

    Varenr: DEL2001061

    inkl. moms 9.162,00 DKK
  70. inkl. moms 1.750,00 DKK
  71. Aruba Switch 2920-48G PoE 740W

    Aruba Switch 2920-48G PoE 740W.

    Varenr: DEL2000867

    inkl. moms 16.737,00 DKK
  72. inkl. moms 1.287,00 DKK
  73. Aruba Switch 1920S 48G PoE+(370W)

    Aruba Switch 1920S 48G PoE+(370W).

    Varenr: DEL2000864

    inkl. moms 5.732,00 DKK
  74. 16GB 1Rx8 PC4-2666V-R KIT

    16GB 1Rx8 PC4-2666V-R KIT.

    Varenr: DEL2000843

    inkl. moms 2.462,00 DKK
  75. inkl. moms 2.414,00 DKK

   

Se alle produkter i kategorien Brands

Tryk for at åbne chatten
Skriv til os