Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

Lenovo 8GB DP HBA Qlogic

QLogic 8Gb FC Dual-Port PCI-E Fibre Channel card, SFP+ LC Multimode, LUN Masking, persistent binding, up to 200 000 IOPS per port For a complete list over supported servers...
Varenummer:DEL1008944
inkl. moms 2.684,00 DKK

Beskrivelse

QLogic 8Gb FC Dual-Port PCI-E Fibre Channel card, SFP+ LC Multimode, LUN Masking, persistent binding, up to 200 000 IOPS per port

For a complete list over supported servers, visit https://lenovopress.com/tips0721-qlogic-8gb-fc-hba#server-support.

Specifikationer

Brand Lenovo
EAN 0883436028226
Farve Grøn
Typenummer DEL1008944
image/svg+xml Returnering frem
til 6. januar
Tryk for at åbne chattenDu har svar på chatten
Skriv til os