Celltech HRL 12280W UPS bly batteri, 12V 280W, 72Ah, fremstillet i Taiwan med tydelige advarselssymboler og mærkater.
Se alt fra mærket Celltech
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    HRL12280W
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
CSB HRL Serie UPS Batteri
Batterierne er karakteriseret ved:
  • Små størrelser
  • Lav vægt
  • Stor afladnings effektivitet
Yder op til 260 cycles, ved 100% afladning i cykliske applikationer, samt op til 8 år i UPS anlæg.