Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

Mediekonvertere

   

  1. TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 0,55 kilometer med 50/125 kabel, 0,22 km med 62,5/12...

    Varenr: 6935364030438

    inkl. moms fra 301,00 DKK
  2. TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 2 kilometer. 62,5/125. Mål(BxDxH): 95x73x2...

    Varenr: 6935364030391

    inkl. moms fra 251,00 DKK
  3. TP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15km

    TP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15km

    TP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15km Mediekonverter til at lave fiber til TP eller omvendt med hjælp af SFP-moduler som gør at man kan ændre og justere afhængelig...

    Varenr: 6935364030476

    inkl. moms fra 172,00 DKK
  4. TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode

    TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode

    TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode Mediekonverter til at tilslutte fiber til et almindeligt TP-netværk eller omvendt. Op til 20 km. 9/125µm. Mål (BxDxH): 73x94x27mm.

    Varenr: 6935364030414

    inkl. moms fra 303,00 DKK
  5. PROMISE SANLink3 F2 Thunderbolt 3 till 16 Gbit FC adapter

    PROMISE SANLink3 F2 Thunderbolt 3 till 16 Gbit FC adapter

    Promise PROMISE SANLink3 F2 Thunderbolt 3 to 16 Gbit Fiber Channel Adapter, USB-C, Black PROMISE SANLink3 F2 16 Gbit Thunderbolt 3 Adapter features two 16 Gbit/s Fiber Channe...

    Varenr: SL3F2NA

    inkl. moms fra 9.168,00 DKK
  6. TP-LINK chassie til 14xmediakonvertere, 19", 2U, sort

    TP-LINK chassie til 14xmediakonvertere, 19", 2U, sort

    TP-LINK chassie til 14xmediakonvertere, 19", 2U, sort Passer til TP-LINKs mediekonverterere. 2xblæsere internt. Mål (BxDxH): 482x358x86mm.

    Varenr: 6935364030384

    inkl. moms fra 1.520,00 DKK
  7. Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-T
    inkl. moms fra 2.230,00 DKK
  8. TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 15 kilometer. Mål(BxDxH): 95x73x27 mm.

    Varenr: 6935364030445

    inkl. moms fra 301,00 DKK
  9. TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 20 kilometer. Mål(BxDxH): 95x73x27 mm.

    Varenr: 6935364030407

    inkl. moms fra 247,00 DKK
  10. TP-LINK mediakonverter, RJ45 (100Base-TX) til SC singlemode (100Base-F
    inkl. moms fra 246,00 DKK
  11. Promise SANLink2 mediekonverterer, 2xThunderbolt til 2x10GbE, inkl. 1m
    inkl. moms fra 5.738,00 DKK
  12. D-Link, 19" monteret chassie til 16 mediakonvertere, 2U, sort
    inkl. moms fra 4.173,00 DKK
  13. U Fiber Active Ethernet

    U Fiber Active Ethernet

    Ubiquiti UFiber Active Ethernet, Media converter fiber to copper, 24V Passive PoE/802.3af compatible, black UFiber Active Ethernet allows for easy media conversion from fibe...

    Varenr: UBI-UF-AE

    inkl. moms fra 259,00 DKK
  14. D-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300

    D-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300

    D-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10km Mediakonverter til at konvertere fiber til TP eller omvendt. Mål(BxDxH): 88x120x25mm.

    Varenr: DMC-810SC

    inkl. moms fra 2.695,00 DKK
  15. Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45, up to 10 Gbps

    Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45, up to 10 Gbps

    Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45, up to 10 Gbps This SFP+ module by Delock can be used to expand a 10 Gigabit switch with a free SFP+ slot by an RJ45 interface.

    Varenr: 4043619864607

    inkl. moms fra 2.117,00 DKK
  16. D-Link mediakonvertere, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm

    D-Link mediakonvertere, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm

    D-Link mediakonvertere, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm, 550m Mediakonverter til at konvertere fiber til TP eller omvendt. Mål(BxDxH): 88x120x25mm.

    Varenr: DMC-700SC

    inkl. moms fra 1.388,00 DKK
  17. D-Link mediakonverter, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300

    D-Link mediakonverter, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300

    D-Link mediakonverter, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2km Mediakonverter til at konvertere fiber til TP eller vice versa. Mål(BxDxH): 88x120x25mm.

    Varenr: DMC-300SC

    inkl. moms fra 726,00 DKK
  18. Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+, up to 10 Gb/s, gray

    Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+, up to 10 Gb/s, gray

    Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+, up to 10 Gb/s, gray This 10 Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to connect different optical media.

    Varenr: 4043619864454

    inkl. moms fra 3.170,00 DKK
  19. Mikrotik Flexguide RPSMA to RPSMA

    Mikrotik Flexguide RPSMA to RPSMA

    MikroTik Flex-guide Low loss RPSMA cable, 50cm, silver plated, blue A super low loss 50cm long RPSMA cable for superior connection quality, suited for indoor and outdoor use...

    Varenr: MKT-10008

    inkl. moms fra 97,50 DKK

   

Se alle produkter i kategorien Elektronik & IT - Netværk

Tryk for at åbne chattenDu har svar på chatten
Skriv til os