Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

Mediekonvertere

   

  1. TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 0,55 kilometer med 50/125 kabel, 0,22 km med 62,5/12...

    Varenr: 6935364030438

    inkl. moms 268,00 DKK
  2. TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 2 kilometer. 62,5/125. Mål(BxDxH): 95x73x2...

    Varenr: 6935364030391

    inkl. moms 250,00 DKK
  3. TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode

    TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode Mediekonverter til at tilslutte fiber til et almindeligt TP-netværk eller omvendt. Op til 20 km. 9/125µm. Mål (BxDxH): 73x94x27mm.

    Varenr: 6935364030414

    inkl. moms 242,00 DKK
  4. inkl. moms 2.686,00 DKK
  5. inkl. moms 1.245,00 DKK
  6. TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 20 kilometer. Mål(BxDxH): 95x73x27 mm.

    Varenr: 6935364030407

    inkl. moms 297,00 DKK
  7. inkl. moms 1.384,00 DKK
  8. inkl. moms 3.069,00 DKK
  9. inkl. moms 723,00 DKK
  10. Mikrotik Flexguide RPSMA to RPSMA

    MikroTik Flex-guide Low loss RPSMA cable, 50cm, silver plated, blue A super low loss 50cm long RPSMA cable for superior connection quality, suited for indoor and outdoor use...

    Varenr: MKT-10008

    inkl. moms 83,50 DKK
  11. Cisco X2 - X2-Transceiver-Modul - 10 GigE - 10GBase-LRM

    Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - SC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm - for Catalyst 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48.

    Varenr: DEL1001560

    inkl. moms 3.440,00 DKK
  12. Delock Optical Fiber Connection Box for DIN Rail 4 x SC Simplex or LC

    Optical Fiber Connection Box for DIN Rail 4 x SC Simplex or LC Duplex This fiber optical junction box by Delock can accommodate up to four SC Simplex or LC Duplex fibe...

    Varenr: 4043619865437

    inkl. moms 105,00 DKK
  13. Delock Fiber optic wall distribution box with double door grey

    DeLOCK Fiber optic wall distribution box with double door grey This fiber optic distribution box by Delock can be used for wall mounting and serves as a protective housing fo...

    Varenr: 4043619868377

    inkl. moms 871,00 DKK
  14. Delock Keystone Module USB Type-A Charging Port 2.1 A black

    DeLOCK Keystone Module USB Type-A Charging Port 2.1 A, Black Module from Delock that provides a USB Type-A charging port. Thanks to its standard dimensions, it can be used fo...

    Varenr: 4043619865062

    inkl. moms 95,50 DKK
  15. Delock Converter Ethernet LAN TCP/IP > Serial RS-232

    DeLOCK Converter Ethernet LAN TCP/IP > Serial RS-232, black The Delock TCP/IP Ethernet to RS-232 converter by Delock enables you to integrate and control serial devices base...

    Varenr: 4043619625048

    inkl. moms 1.258,00 DKK
  16. TP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15km

    TP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15km Mediekonverter til at lave fiber til TP eller omvendt med hjælp af SFP-moduler som gør at man kan ændre og justere afhængelig...

    Varenr: 6935364030476

    inkl. moms 144,00 DKK
  17. inkl. moms 3.086,00 DKK
  18. Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45, up to 10 Gbps

    Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45, up to 10 Gbps This SFP+ module by Delock can be used to expand a 10 Gigabit switch with a free SFP+ slot by an RJ45 interface.

    Varenr: 4043619864607

    inkl. moms 1.114,00 DKK
  19. inkl. moms 869,00 DKK
  20. TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Port SFP+ expansions modul, sort

    TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Port SFP+ expansions modul, sort Ekspansionsmodul til TP-Links T3700G-28TQ, der installeres på en specifik plads på bagsiden og giver switchen t...

    Varenr: 6935364021917

    inkl. moms 1.249,00 DKK
  21. TP-LINK chassie til 14xmediakonvertere, 19", 2U, sort

    TP-LINK chassie til 14xmediakonvertere, 19", 2U, sort Passer til TP-LINKs mediekonverterere. 2xblæsere internt. Mål (BxDxH): 482x358x86mm.

    Varenr: 6935364030384

    inkl. moms 1.507,00 DKK
  22. Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-T

    Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-T, black SANLink3 N1 NBase-T lets you connect at 1, 2.5 or 5Gbps over most existing Ethernet wiring or u...

    Varenr: PROM-541

    inkl. moms 2.278,00 DKK
  23. TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 15 kilometer. Mål(BxDxH): 95x73x27 mm.

    Varenr: 6935364030445

    inkl. moms 278,00 DKK
  24. TP-LINK mediakonverter, RJ45 (100Base-TX) til SC singlemode (100Base-F

    TP-LINK mediakonverter, RJ45 (100Base-TX) til SC singlemode (100Base-FX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm, 20km, grå Mediekonverter til at tilslutte fiber til et almindelig...

    Varenr: 6935364030421

    inkl. moms 251,00 DKK
  25. inkl. moms 1.495,00 DKK
  26. Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards

    MikroTik ACSMAUFL U.FL to SMA cable for wAP R, LTE card to external antenna, black U.FL to SMA female cable, that can be used to connect your LTE card to an external antenn...

    Varenr: MKT-10009

    inkl. moms 72,00 DKK
  27. U Fiber Active Ethernet

    Ubiquiti UFiber Active Ethernet, Media converter fiber to copper, 24V Passive PoE/802.3af compatible, black UFiber Active Ethernet allows for easy media conversion from fibe...

    Varenr: UBI-UF-AE

    inkl. moms 259,00 DKK
  28. inkl. moms 15.732,00 DKK
  29. SFP+ 10GBASE-T Transceiver DEM-410T

    D-Link DEM 410T - XFP transceiver module - 10 GigE.

    Varenr: 0790069442353

    inkl. moms 2.958,00 DKK
  30. inkl. moms 2.536,00 DKK
  31. Converter gigabit - sfp DMC-G01LC

    SFP'er DEM-211 - 100BASE-FX, Multi-mode, 2 km DEM-310GT - 1000BASE-LX, Single-mode, 10 km DEM-311GT - 1000BASE-SX, Multi-mode, 550 m DEM-312GT2 - 1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km.

    Varenr: 0790069415982

    inkl. moms 279,00 DKK
  32. USB 3,0 Adapter med SFP-fiberanslutning av Gigabit-SFP

    Direktronik USB 3.0 adapter with Gigabit-SFP fiber connection, black A perfect tool to use when you temporarily want to connect to a free fiber port. With a well-known Realte...

    Varenr: 121-0134

    inkl. moms 1.883,00 DKK
  33. Volktek, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 100Mbps

    Volktek, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 100Mbps Mediakonverter til at tilslutte et Fiber til et almindeligt TP-netværk eller omvendt.

    Varenr: 4714069742318

    inkl. moms 697,00 DKK
  34. inkl. moms 194,00 DKK
  35. Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+

    DeLOCK Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+ - Media converter - 10 GigE - 10GBase-R - SFP+ / SFP+.

    Varenr: 86472

    inkl. moms 1.984,00 DKK

   

Se alle produkter i kategorien Elektronik & IT - Netværk

Skriv til os