Hurtig levering

14 dages returret

Fragt ned til 16 kr.

vælg selv leveringsmetode

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

Netværk

   

  1. 8 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    8 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    Et switch bruges til at sammenkoble computere i netværk via netværkskabler. Op til 8 computere med denne switch.

    Varenr: 0986018970

    inkl. moms fra 208,00 DKK
  2. 5 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    5 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    Et switch bruges til at sammenkoble computere i netværk via netværkskabler. Op til 5 computere med denne switch.

    Varenr: 0986227729

    inkl. moms fra 180,00 DKK
  3. DELTACO F/UTP installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen), Cat6,

    DELTACO F/UTP installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen), Cat6,

    DELTACO F/UTP installationskabel, LSZH, Cat6, 100m rulle, 250MHz, Delta-certificeret, hvid Materialet i kablet er PVC-frit, hvilket gør at der ikke frigøres noget halogenga...

    Varenr: 7340004679493

    inkl. moms fra 458,00 DKK
  4. DELTACO hætte, fiber, SC-ST, multimode, simplex, keramisk, metal
    inkl. moms fra 39,75 DKK
  5. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 384,00 DKK
  6. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 135,00 DKK
  7. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    inkl. moms fra 131,00 DKK
  8. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    inkl. moms fra 196,00 DKK
  9. DELTACO fiberkabel, ST - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 124,00 DKK
  10. DELTACO fiberkabel, ST - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 163,00 DKK
  11. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms fra 134,00 DKK
  12. DELTACO fiberkabel, ST - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 134,00 DKK
  13. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms fra 139,00 DKK
  14. DELTACO fiberkabel, ST - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 173,00 DKK
  15. DELTACO fiberkabel, ST - ST, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 128,00 DKK
  16. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms fra 175,00 DKK
  17. TP-Link EAP115

    TP-Link EAP115

    TP-Link Auranet EAP115, Wireless N Access Point, 1xRJ45, PoE, 2.4GHz, CLuster Mode, 802.3af, white Build and manage a scalable Wi-Fi network for your business with the Aurane...

    Varenr: 6935364096939

    inkl. moms fra 290,00 DKK
  18. TP-LINK Auranet wireless accesspunkt, Dual-band, AC1200, PoE, white

    TP-LINK Auranet wireless accesspunkt, Dual-band, AC1200, PoE, white

    TP-LINK Auranet trådløs access point, Dual-band, AC1200, PoE, 1xRJ45 Gigabit port, vægmontering, hvid Auranet access points opretter en business-class trådløs løsning, der e...

    Varenr: 6935364094201

    inkl. moms fra 1.034,00 DKK
  19. TP-Link EAP225

    TP-Link EAP225

    TP-Link Auranet EAP225, Wireless 802.11ac Access Point, 1xRJ45, PoE, 2.4/5GHz, CLuster Mode, 802.3af, white Build and manage a scalable Wi-Fi network for your business wit...

    Varenr: 6935364096915

    inkl. moms fra 620,00 DKK
  20. TP-Link EAP225-Wall

    TP-Link EAP225-Wall

    TP-Link Omada Wireless Wall-Plate Access Point, AC1200, PoE, white An EAP in each room guarantees a strong wireless signal and allows guests to enjoy their own private Wi-F...

    Varenr: 6935364099794

    inkl. moms fra 551,00 DKK
  21. D-LINK DGS-1100-05PD

    D-LINK DGS-1100-05PD

    D-link dgs-1100-05pd.

    Varenr: DGS-1100-05PD

    inkl. moms fra 473,00 DKK
  22. D-LINK DHP-W611AV

    D-LINK DHP-W611AV

    D-Link PowerLine AV1000 WiFi AC Starter Kit, Extend your Wi-Fi through the Power Line, white Enjoy the convenience and reliability of an extended high-speed network throughou...

    Varenr: DHP-W611AV

    inkl. moms fra 1.146,00 DKK
  23. D-Link 5-Port Desktop Gigabit PoE+ Switch

    D-Link 5-Port Desktop Gigabit PoE+ Switch

    D-Link DGS-1005P, 5-port desktop Gigabit PoE+ switch, black The D‑Link DGS‑1005P 5‑Port Desktop Gigabit PoE+ Switch enables you to connect Power over Ethernet (PoE) device...

    Varenr: DGS-1005P

    inkl. moms fra 499,00 DKK
  24. TP-LINK, trådløs accesspunkt, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1xGBLAN, PoE, hv

    TP-LINK, trådløs accesspunkt, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1xGBLAN, PoE, hv

    TP-LINK, trådløs accesspunkt, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1xGBLAN, PoE, hvid Accesspunkt med høj overføringshastighed og mange konfigurations muligheder giver en let integrere...

    Varenr: 6935364091620

    inkl. moms fra 265,00 DKK
  25. Accell USB-C to Gigabit Ethernet Adapter

    Accell USB-C to Gigabit Ethernet Adapter

    Accell USB-C to Gigabit Ethernet adapter, Auto MDIX, Wake-On LAN, USB 3.0 PHY, 0.15m cable, black The Accell USB-C to Gigabit Ethernet adapter easily converts a computer'...

    Varenr: DP-7000

    inkl. moms fra 351,00 DKK
  26. Ubiquiti UAP AC Pro to nanoHD Upgrade Mount 3-Pack
    inkl. moms fra 251,00 DKK
  27. EdgeRouter 10GE ports 2xSFP

    EdgeRouter 10GE ports 2xSFP

    Ubiquiti EdgeRouter 12, PoE In/Out, 10xRJ45 ports, 2xSFP ports, black The EdgeRouter 12 offers next-generation price/performance value: up to 3.4 million packets per secon...

    Varenr: UBI-ER-12

    inkl. moms fra 1.861,00 DKK
  28. Ubiquiti 31dBi dish with radome

    Ubiquiti 31dBi dish with radome

    Ubiquiti RocketDish RD-5G31-AC, 256QAM, 5.1-5.8 GHz, 31 dBi, white The Ubiquiti Research and Development team engineered the RocketDish RD-5G31-AC with high isolation a...

    Varenr: UBI-RD-5G31-AC

    inkl. moms fra 2.515,00 DKK
  29. Ubiquiti Fiber PoE Gen2

    Ubiquiti Fiber PoE Gen2

    Ubiquiti FiberPoE Gen2, fiber PoE injector, EMI and ESD protection, white Overcome PoE limitations with the next-generation FiberPoE, model F-POE-G2. The FiberPoE Gen 2 is...

    Varenr: UBI-F-POE-G2

    inkl. moms fra 263,00 DKK
  30. Edgeswitch 10XP 8xGE w 24v Passive PoE 2xSFP

    Edgeswitch 10XP 8xGE w 24v Passive PoE 2xSFP

    Ubiquiti EdgeSwitch 10, supports 24V Passive PoE, 8xRJ45, 2xSFP, black Eight Gigabit RJ45 ports offer copper connectivity with 24V PoE output, while two SFP ports offer fibe...

    Varenr: UBI-ES-10XP

    inkl. moms fra 1.034,00 DKK
  31. Ubiquiti Wood Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
    inkl. moms fra 423,00 DKK
  32. Ubiquiti Concrete Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
    inkl. moms fra 423,00 DKK
  33. Ubiquiti Black Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
    inkl. moms fra 423,00 DKK
  34. Ubiquiti NanoHD Recessed Ceiling Mount 3-Pack
    inkl. moms fra 423,00 DKK
  35. Ubiquiti Marble Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
    inkl. moms fra 423,00 DKK
  36. Ubiquiti Camo Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
    inkl. moms fra 423,00 DKK
  37. DELTACO Vægudtag udenpåliggende UTP 1XRJ45, Cat6 hvid
    inkl. moms fra 64,00 DKK
  38. DELTACO Vægudtag, surface UTP, 1xRJ45, vinklet, Cat5e
    inkl. moms fra 47,25 DKK
  39. DELTACO stikkontakt, indbygget UTP, 2xRJ45, Cat5e
    inkl. moms fra 64,50 DKK
  40. DELTACO uskærmet vægstik til montering i apparat-dåse, 2xRJ45, Kron

    DELTACO uskærmet vægstik til montering i apparat-dåse, 2xRJ45, Kron

    DELTACO uskærmet vægstik til montering i apparat-dåse, 2xRJ45, Krone-plint, UTP, Cat6, hvid Indbyggeligt stik som passer i standard vægdåse med 60mm cc-mål til skrue.

    Varenr: 7340004672685

    inkl. moms fra 30,75 DKK
  41. DELTACO Vægudtag, surface UTP, 2xRJ45, vinklet, Cat5e
    inkl. moms fra 58,50 DKK
  42. DELTACO Vægudtag, surface, UTP, 1xRJ45, Cat6
    inkl. moms fra 51,00 DKK
  43. DELTACO shielded network socket, Surface FTP 1xRJ45, Cat6, white

    DELTACO shielded network socket, Surface FTP 1xRJ45, Cat6, white

    DELTACO shielded network socket, Surface FTP 1xRJ45, Cat6, white Dimensions (WxDxH): 49x25x65mm Weight: 31g Packaging content: 1xwall outlet, 2x screws and double-side...

    Varenr: 7333048025869

    inkl. moms fra 30,25 DKK
  44. DELTACO shielded network socket, Surface UTP 2xRJ45, Cat6, white

    DELTACO shielded network socket, Surface UTP 2xRJ45, Cat6, white

    DELTACO shielded network socket, Surface UTP 2xRJ45, Cat6, white Dimensions (WxDxH): 63x25x68mm Weight: 47g Packaging content: 1xwall outlet, 2x screws and double-side...

    Varenr: 7333048025883

    inkl. moms fra 44,50 DKK
  45. DELTACO stikkontakt Cat6, udenpåliggende UTP, 1xRJ45
    inkl. moms fra 52,00 DKK
  46. DELTACO stikkontakt, udenpåliggende, 2-porte, uden konnektor
    inkl. moms fra 24,75 DKK
  47. DELTACO Væg/Gennemgangsdåse til splejsning, udenpåliggende, hvid
    inkl. moms fra 49,75 DKK
  48. DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 305m, grå

    DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 305m, grå

    DELTACO S/FTP Cat7 installationskabel, 305m, 600MHz, Delta-certificeret, LSZH, grå Installationskabel til professionelt brug med fire individuelt folieskærmede kabelpar og e...

    Varenr: 7340004680659

    inkl. moms fra 1.729,00 DKK
  49. DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 100m, grå

    DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 100m, grå

    DELTACO S/FTP Cat 7 installationskabel, 100m, 600MHz, Delta-certificeret,grå Installationskabel til professionelt brug med fire individuelt folieskærmede kabelpar og e...

    Varenr: 7340004680642

    inkl. moms fra 687,00 DKK
  50. DELTACO F/UTP Cat6 installation cable, for outdoor use, 100m, black

    DELTACO F/UTP Cat6 installation cable, for outdoor use, 100m, black

    DELTACO F/UTP Cat6 installation cable, for outdoor use, 100m roll, 250MHz, Delta-certified, black Installation cable with solid conductors. The cable jacket is made o...

    Varenr: 7333048013361

    inkl. moms fra 458,00 DKK
  51. DELTACO U/UTP Cat6 installation cable, for outdoor use, 100m, black

    DELTACO U/UTP Cat6 installation cable, for outdoor use, 100m, black

    DELTACO U/UTP Cat6 installation cable, for outdoor use, 100m roll, 250MHz, Delta-certified, black Installation cable with solid conductors. The cable jacket is made o...

    Varenr: 7333048013330

    inkl. moms fra 352,00 DKK
  52. DELTACO S/FTP Cat6a installation cable, for outdoor use, 100m, black

    DELTACO S/FTP Cat6a installation cable, for outdoor use, 100m, black

    DELTACO S/FTP Cat6a installation cable, for outdoor use, 100m roll, 250MHz, Delta-certified, black Installation cable with solid conductors. The cable jacket is made o...

    Varenr: 7333048013316

    inkl. moms fra 671,00 DKK
  53. DELTACO F/FTP Cat6a folieskærmet, 8,2 mm tykt, fastinstallations kabe

    DELTACO F/FTP Cat6a folieskærmet, 8,2 mm tykt, fastinstallations kabe

    DELTACO F/FTP Cat6a folieskærmet, 8,2 mm tykt, fastinstallations kabel, 100m rulle, 500MHz, Delta-certificeret, LSZH, grå Installationskabel til profesionelt brug med fir...

    Varenr: 7340004604006

    inkl. moms fra 691,00 DKK
  54. DELTACO U/UTP Cat6 Patch Cable, LSZH, 305m box, white

    DELTACO U/UTP Cat6 Patch Cable, LSZH, 305m box, white

    DELTACO U/UTP Cat6 Patch Cable, LSZH (Low Smoke Zero Halogen), 305m box, white The material in the cable is free from PVC plastic, which means that no halogen gas is release...

    Varenr: 7333048012814

    inkl. moms fra 1.037,00 DKK
  55. DELTACO F/UTP installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen), Cat6,

    DELTACO F/UTP installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen), Cat6,

    DELTACO F/UTP installationskabel, LSZH, Cat6, 100m rulle, 250MHz, Delta-certificeret, grå Materialet i kablet er PVC-frit, hvilket gør at der ikke frigøres noget halogenga...

    Varenr: 7340004670629

    inkl. moms fra 514,00 DKK
  56. DELTACO U/FTP Cat6a installation cable, 100m, 500MHz, LSZH, white

    DELTACO U/FTP Cat6a installation cable, 100m, 500MHz, LSZH, white

    DELTACO U/FTP Cat6a installation cable, 100m, 500MHz, Delta-certified, LSZH, white Installation cable with solid conductors. The cable is also halogen-free, which means tha...

    Varenr: 7333048021113

    inkl. moms fra 516,00 DKK
  57. DELTACO F/FTP Cat6a folieskærmet installationskabel, LSZH (Low smoke

    DELTACO F/FTP Cat6a folieskærmet installationskabel, LSZH (Low smoke

    DELTACO F/FTP Cat6a folieskærmet installationskabel, LSZH, 305m rulle, 500MHz, Delta-certificeret, grå Installationskabel til profesionelt brug med fire individuell...

    Varenr: 7340004604075

    inkl. moms fra 1.667,00 DKK
  58. DELTACO U/UTP Cat6a installation cable, 305m, 500MHz, LSZH, gray

    DELTACO U/UTP Cat6a installation cable, 305m, 500MHz, LSZH, gray

    DELTACO U/UTP Cat6a installation cable, 305m, 500MHz, Delta-certified, LSZH, gray Installation cable with solid conductors. The cable is also halogen-free, which means that n...

    Varenr: 7333048021083

    inkl. moms fra 1.464,00 DKK
  59. DELTACO U/UTP installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen), Cat6,

    DELTACO U/UTP installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen), Cat6,

    DELTACO U/UTP installationskabel, LSZH, Cat6, 305m box, 250MHz, Delta-certificeret, grå Materialet i kablet er PVC-frit, hvilket gør at der ikke frigøres noget halogengas ve...

    Varenr: 7340004670599

    inkl. moms fra 1.148,00 DKK
  60. DELTACO U/UTP Cat6a installation cable, 100m, 500MHz, LSZH, gray

    DELTACO U/UTP Cat6a installation cable, 100m, 500MHz, LSZH, gray

    DELTACO U/UTP Cat6a installation cable, 100m, 500MHz, Delta-certified, LSZH, gray Installation cable with solid conductors. The cable is also halogen-free, which means that n...

    Varenr: 7333048021069

    inkl. moms fra 532,00 DKK
  61. DELTACO U/UTP installationskabel, Cat5e, 305m boks, hvid
    inkl. moms fra 777,00 DKK
  62. DELTACO UTP installationskabel, Cat6, LSZH, 100m, hvid

    DELTACO UTP installationskabel, Cat6, LSZH, 100m, hvid

    DELTACO UTP installationskabel, Cat6, LSZH, 100m, 250MHz, Delta-certificeret, hvid Materialet i kablet er PVC-frit, hvilket gør at der ikke frigøres noget halogengas ved e...

    Varenr: 7340004670575

    inkl. moms fra 404,00 DKK
  63. DELTACO vægudtag, udenpåliggende UTP, 1xRJ45, vinklet, Cat6
    inkl. moms fra 51,00 DKK
  64. DELTACO vægudtag, udenpåliggende UTP, 2xRJ45, vinklet, Cat6
    inkl. moms fra 58,00 DKK
  65. DELTACO Vægudtag udenpåliggende, UTP 2xRJ45, Cat6 hvid
    inkl. moms fra 68,50 DKK
  66. DELTACO Vægudtag Cat6, surface UTP, 2xRJ45
    inkl. moms fra 65,00 DKK
  67. DELTACO stikkontakt, udenpåliggende UTP 1xRJ45, Cat5e
    inkl. moms fra 59,00 DKK
  68. DELTACO Unshielded network socket, Surface UTP 1xRJ45, Cat6, white

    DELTACO Unshielded network socket, Surface UTP 1xRJ45, Cat6, white

    DELTACO Unshielded network socket, Surface UTP 1xRJ45, Cat6, white Dimensions (WxDxH): 49x25x65mm Weight: 30g Packaging content: 1xwall outlet, 2x screws an...

    Varenr: 7333048025876

    inkl. moms fra 28,00 DKK
  69. DELTACO stikkontakt, udenpåliggende, 1-port, uden konnektor
    inkl. moms fra 15,20 DKK
  70. DELTACO unshielded network socket, Surface UTP 2xRJ45, Cat6, white

    DELTACO unshielded network socket, Surface UTP 2xRJ45, Cat6, white

    DELTACO unshielded network socket, Surface UTP 2xRJ45, Cat6, white Dimensions (WxDxH): 63x25x68mm Weight: 44g Packaging content: 1xwall outlet, 2x screws an...

    Varenr: 7333048025890

    inkl. moms fra 42,25 DKK
  71. DELTACO stikkontakt, indbygget UTP, 1xRJ45, Cat5e
    inkl. moms fra 58,00 DKK
  72. DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 100m, hvid

    DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 100m, hvid

    DELTACO S/FTP Cat7 installationskabel, 100m, 600MHz, Delta-certificeret, hvid Installationskabel til profesionelt brug med fire individuelle folieskærmet ledninger og e...

    Varenr: 7340004695134

    inkl. moms fra 687,00 DKK
  73. DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 305m, hvid

    DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 305m, hvid

    DELTACO S/FTP Cat7 installationskabel, 305m, 600MHz, Delta-certificeret, LSZH, hvid Installationskabel til profesionelt brug med fire individuelle folieskærmet ledninger og e...

    Varenr: 7340004695141

    inkl. moms fra 1.723,00 DKK
  74. DELTACO U/FTP Cat6a installation cable, 305m, 500MHz, LSZH, gray

    DELTACO U/FTP Cat6a installation cable, 305m, 500MHz, LSZH, gray

    DELTACO U/FTP Cat6a installation cable, 305m, 500MHz, Delta-certified, LSZH, gray Installation cable with solid conductors. The cable is also halogen-free, which means that n...

    Varenr: 7333048021120

    inkl. moms fra 1.523,00 DKK
  75. DELTACO S/FTP Cat6a installation cable, for outdoor use, 305m, black

    DELTACO S/FTP Cat6a installation cable, for outdoor use, 305m, black

    DELTACO S/FTP Cat6a installation cable, for outdoor use, 305m barrel, 250MHz, Delta-certified, black Installation cable with solid conductors. The cable jacket is made o...

    Varenr: 7333048013323

    inkl. moms fra 1.673,00 DKK

   

Se alle produkter i kategorien Elektronik & IT

Tryk for at åbne chattenDu har svar på chatten
Skriv til os