Bisson ABS005/25 Samlestik, 25 mm, rød
ADI Bisson ABS005/25 samlestik i rød plast til 25 mm aspirerende røgdetekteringsrør.
PRISGARANTI
2 stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket ADI
Samlestik til aspirerende røgdetekteringsrør. Forbinder to rørstykker. Driftsstemperatur: -40°C til 70°C. Rørfarve: Rød. Diameter: 25 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    ABS005-25
Beskrivelse
Bisson ABS005/25 Samlestik
Dette samlestik bruges til at sammenkobler to stykker aspirerende røgdetekteringsrør.
Anvendelse:
  • Udelukkende til aspirerende branddetektering.
Specifikationer:
  • Driftstemperatur: -40°C til 70°C
  • Rørfarve: Rød
  • Diameter tolerance: +/- 0.15mm
  • Vægtykkelse: 2.75mm
  • Udvendig diameter: 30.5mm
  • Indvendig diameter: 25mm