Bisson ABS007/25 Endekappe til rør, ABS 25 mm, rød
ADI Bisson ABS007/25 endekappe til 25mm rør i skinnende rød ABS-plast med en flad bund og kuppelformet top.
PRISGARANTI
60+ stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket ADI
Bisson ABS007/25 endekappe til rør. Bruges for enden af en rørstrækning til at forsegle systemet. ABS, 25 mm, rød. Læs mere…
  • Typenr.:
    ABS007-25
Beskrivelse
Bisson ABS007/25 Endekappe til rør
Denne Bisson ABS007/25 endekappe bruges for enden af en rørstrækning til at forsegle systemet.
Specifikationer:
  • Operating Temperature: -40°C to 70°C
  • Pipe Colour: RED
  • Diameter Tolerance: +/- 0.15mm
  • Wall Thickness: 4.33mm
  • Outside Diameter: 30mm
  • Inside Diameter: 25mm