BLAST230 LED Strip 10M med 4M tilslutning H07, komplet
Energimærkat for Lumenlight BLAST230 LED strip 230V 4000K viser energiklasse F og et forbrug på 8 kWh/1000h.
PRISGARANTI
70+ stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Lumenlight
BLAST230 LED strip på 10 meter med 4M tilslutning H07. Leveres i 4000 K. Læs mere…
Beskrivelse
BLAST230 LED Strip
Specifikationer:
  • Længde: 10 meter
  • Spænding: 230V
  • Dæmpbar: Ja
  • IP klasse: 67
  • Watt: 65 W (6,5 W pr. meter)
  • Materiale: Silikone
  • Bredde: 14 mm
  • Højde: 7 mm
  • Energiklasse: C (A-G skala)
  • Lysfarve: Hvidt lys
  • Kelvin: 4000 K
  • Lumen: 8750 lm (875 lm pr. meter)
  • Farvegengivelse (Ra): 80
  • Levetid: 30000 timer
  • Bredde:
    14 mm
  • Dæmpbar:
    Ja
  • Energiklasse Skala:
    A-G
  • Energiklasse Værdi:
    C
  • Farvegengivelse RA:
    80
  • Garanti:
    5 år
  • Højde:
    7 mm
  • IP klasse:
    67
  • Kelvin:
    4000 K
  • Længde:
    10 m
  • Levetid:
    30000 h
  • Lumen:
    8750 lm
  • Lumen pr meter:
    875 lm
  • Lumen pr watt:
    135 lm
  • Lysfarve:
    Hvidt lys
  • Må bruges udendørs:
    Ja
  • Materiale:
    Silikone
  • Spænding:
    230V
  • Watt:
    65 W
  • Watt pr. meter:
    6,5 W