BLAST230 LED Strip IP67, 230V, 3000K, 50 meter, 1050 Lumen
PRISGARANTI
20+ stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Lumenlight
Fleksibel LED strip med IP67-klassificering, 3000K varm hvid, 8W/m, 1050 lm/m. Leveres med 2m tilslutning. Kan dæmpes. Læs mere…
Beskrivelse
BLAST230 LED Strip IP67
Specifikationer
  • Længde: 50 meter
  • Spænding: 230V
  • IP klasse: 67 (støv- og vandtæt)
  • Må bruges udendørs: Ja
  • Lysfarve: Varmt hvidt lys
  • Kelvin: 3000 K
  • Watt pr. meter: 8 W
  • Lumen: 1050 lm pr. meter
  • Dæmpbar: Ja
  • Tilslutningskabellængde: 2 meter
  • Energiklasse: F
  • Dæmpbar:
    Ja
  • Energiklasse Værdi:
    F
  • IP klasse:
    67
  • Kelvin:
    3000 K
  • Længde:
    50 m
  • Længde (tilbehør):
    2000 mm
  • Lumen:
    1050 lm
  • Lysfarve:
    Varmt hvidt lys
  • Må bruges udendørs:
    Ja
  • Spænding:
    230V
  • Watt pr. meter:
    8 W W