Centrisk T-rør TCL, 1000.1120 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensioner Ød1=1000 mm og Ød2=1120 mm på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=1000, Ød2=1120, np/np/np. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL10001120
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
  • Ød1=1000 mm
  • Ød2=1120 mm
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL10001120
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1000.1120 mm