Centrisk T-rør TCL, 1000.400
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=1000mm og Ød2=400mm, fremstillet i galvaniseret stål.
  • Typenr.:
    TCL1000400
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 1000.400
  • Dimension Ød1: 1000
  • Dimension Ød2: 400
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1000400
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1000.400 mm