Centrisk T-rør TCL, 1000.450 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL fremstillet af galvaniseret stål med dimensioner Ø1000 mm og Ø450 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=1000, Ød2=450. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1000450
Beskrivelse
  • Konstruktion: Fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Dimensioner: Ød1=1000, Ød2=450
  • Typenummer:
    TCL1000450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1000.450 mm