Centrisk T-rør TCL, 1000.500
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=1000mm og Ød2=500mm, fremstillet af galvaniseret stål på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=1000, Ød2=500. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1000500
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 1000.500
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Dimensioner:
    • Ød1: 1000
    • Ød2: 500
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1000500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1000.500 mm