Centrisk T-rør TCL, 1000/560 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 1000 mm og 560 mm, lavet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=1000 mm, Ød2=560 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1000560
Beskrivelse
Specifikationer:
  • Diameter 1 (Ød1): 1000 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 560 mm
  • Typenummer:
    TCL1000560
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1000.560 mm