Centrisk T-rør TCL, 1000.630
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ø1000 mm og Ø630 mm, lavet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=1000, Ød2=630. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1000630
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 1000.630
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1000
  • Ød2=630
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1000630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1000.630 mm