Centrisk T-rør TCL, 1000.800
AirTrust T-rør TCL med diametre 1000mm og 800mm, fremstillet af galvaniseret stål med tætningsringe.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=1000, Ød2=800, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1000800
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 1000.800
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1000
  • Ød2=800
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1000800
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1000.800 mm