Centrisk T-rør TCL, 1120/1000
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 1120mm og 1000mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 1120/1000, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=1120, Ød2=1000, np/np/np. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL11201000
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 1120/1000
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1120
  • Ød2=1000
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL11201000
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1120.1000 mm