Centrisk T-rør TCL, 1120.500 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 1120mm og 500mm, lavet af galvaniseret stål med tætningsringe.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=1120, Ød2=500, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1120500
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1120
  • Ød2=500
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1120500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1120.500 mm