Centrisk T-rør TCL, 1120.630 mm - Air2Trust
Centrisk T-rør fra Air2Trust med diametre 1120 mm og 630 mm, lavet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL, 1120.630 mm, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=1120, Ød2=630, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1120630
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1120
  • Ød2=630
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1120630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1120.630 mm