Centrisk T-rør TCL, 1120.710
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=1120mm og Ød2=710mm, lavet af galvaniseret stål med gummitætning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=1120, Ød2=710. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1120710
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 1120.710
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1120
  • Ød2=710
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1120710
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1120.710 mm