Centrisk T-rør TCL, 125.100
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ø125mm og Ø100mm, fremstillet af galvaniseret stål.
PRISGARANTI
2 stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=125, Ød2=100. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL125100
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 125.100
  • Dimensioner: Ød1=125, Ød2=100
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL125100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    125.100 mm