Centrisk T-rør TCL, 125.200
Air2Trust Centrisk T-rør TCL 125.200 fremstillet af galvaniseret stål med to 125mm tilslutninger og en 200mm tilslutning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=125, Ød2=200, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL125200
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 125.200
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=125
  • Ød2=200
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL125200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    125.200 mm