Centrisk T-rør TCL, 125/250 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 125/250 mm i galvaniseret stål med gummitætning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=125 mm, Ød2=250 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL125250
Beskrivelse
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 125 mm
  • Ød2: 250 mm
  • Typenummer:
    TCL125250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    125.250 mm