Centrisk T-rør TCL, 125.315 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL lavet af galvaniseret stål med diametre på 125 mm og 315 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=125, Ød2=315. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL125315
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=125
  • Ød2=315
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL125315
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    125.315 mm