Centrisk T-rør TCL, 125.80
Air2Trust centrisk T-rør TCL med en hoveddiameter på 125 mm og en sideafgang på 80 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=125, Ød2=80, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL12580
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 125.80
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=125
  • Ød2=80
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL12580
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    125.80 mm