Centrisk T-rør TCL, 1250.500 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensioner Ød1=1250 mm og Ød2=500 mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=1250 mm, Ød2=500 mm. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL1250500
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
  • Materiale: Robust konstruktion
  • Anvendelse: Ventilationssystemer
  • Dimensioner:
    • Ød1: 1250 mm
    • Ød2: 500 mm
  • Typenummer:
    TCL1250500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1250.500 mm