Centrisk T-rør TCL, 1250.560 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør i galvaniseret stål med diametre på 1250 mm og 560 mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=1250, Ød2=560, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1250560
Beskrivelse
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1250
  • Ød2=560
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1250560
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1250.560 mm