Centrisk T-rør TCL, 1250.630
Air2Trust centrisk T-rør TCL 1250.630 med saddelstykke, fremstillet i galvaniseret stål, med dimensioner Ød1=1250 mm og Ød2=630 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 1250.630, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=1250, Ød2=630. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1250630
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 1250.630
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1250
  • Ød2=630
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1250630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1250.630 mm