Centrisk T-rør TCL, 1250.710 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ø1250 mm og Ø710 mm, lavet af galvaniseret stål og med gummipakning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=1250 mm, Ød2=710 mm. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1250710
Beskrivelse
  • Type: Centrisk T-rør
  • Model: TCL
  • Diameter 1 (Ød1): 1250 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 710 mm
  • Konstruktion: Fremstillet med saddelstykke TSTCL
  • Typenummer:
    TCL1250710
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1250.710 mm