Centrisk T-rør TCL, 1250.800
Air2Trust centrisk T-rør TCL, med en 1250 mm primær diameter og 800 mm sekundær diameter, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL, 1250.800. Bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=1250, Ød2=800, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL1250800
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 1250.800
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=1250
  • Ød2=800
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL1250800
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    1250.800 mm