Centrisk T-rør TCL, 160.100
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ød1=160mm og Ød2=100mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=160, Ød2=100. np/np/np. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL160100
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 160.100
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=160
  • Ød2=100
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL160100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    160.100 mm