Centrisk T-rør TCL, 160.250
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner 160 mm og 250 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=160, Ød2=250, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL160250
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 160.250
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=160
  • Ød2=250
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL160250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    160.250 mm