Centrisk T-rør TCL, 160.355
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensioner 160mm og 355mm. Monteret med en gummitætning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=160, Ød2=355. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL160355
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 160.355
  • Type: Centrisk T-rør
  • Konstruktion: Saddelstykke TSTCL
  • Dimension Ød1: 160
  • Dimension Ød2: 355
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL160355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    160.355 mm