Centrisk T-rør TCL, 160.400
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=160mm og Ød2=400mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=160, Ød2=400. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL160400
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 160.400
  • Ød1: 160
  • Ød2: 400
  • Typenummer:
    TCL160400
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    160.400 mm