Centrisk T-rør TCL, 160.80
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=160mm og Ød2=80mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=160, Ød2=80, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL16080
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 160.80
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=160
  • Ød2=80
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL16080
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    160.80 mm