Centrisk T-rør TCL, 200.100 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=200 mm og Ød2=100 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=200, Ød2=100. np/np/np. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL200100
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 200.100
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=200
  • Ød2=100
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL200100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    200.100 mm