Centrisk T-rør TCL, 200.125
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=200mm og Ød2=125mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=200, Ød2=125, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL200125
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 200.125
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=200
  • Ød2=125
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL200125
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    200.125 mm