Centrisk T-rør TCL, 200/250
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 200mm og 250mm i galvaniseret stål med tætningsring.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=200, Ød2=250, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL200250
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 200/250
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=200
  • Ød2=250
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL200250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    200.250 mm