Centrisk T-rør TCL, 200.315 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=200mm og Ød2=315mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=200, Ød2=315, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL200315
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=200
  • Ød2=315
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL200315
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    200.315 mm