Centrisk T-rør TCL, 200.355
Centrisk T-rør TCL fra Air2Trust i galvaniseret stål med diametre Ød1=200 mm og Ød2=355 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=200, Ød2=355, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL200355
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 200.355
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=200
  • Ød2=355
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL200355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    200.355 mm