Centrisk T-rør TCL, 200.80
Air2Trust centrisk T-rør TCL 200.80 i galvaniseret stål, med en hoveddiameter på 200 mm og en sidegren på 80 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=200, Ød2=80. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL20080
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 200.80
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=200
  • Ød2=80
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL20080
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    200.80 mm