Centrisk T-rør TCL, 250.100 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med 250mm og 100mm diameter, fremstillet af galvaniseret stål til ventilationssystemer.
Se alt fra mærket Air2Trust
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL250100
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
  • Design: Centrisk T-rør
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Dimensioner:
    • Ød1: 250 mm
    • Ød2: 100 mm
  • Typenummer:
    TCL250100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    250.100 mm