Centrisk T-rør TCL, 250.125 - Air2Trust
AirTrust centrisk T-rør TCL med diametre Ød1=250mm og Ød2=125mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 250.125, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=250, Ød2=125, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL250125
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=250
  • Ød2=125
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL250125
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    250.125 mm