Centrisk T-rør TCL, 250.200 - Air2Trust
AirTrust Centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=250 mm og Ød2=200 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Mål: Ød1=250, Ød2=200. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL250200
Beskrivelse
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 250
  • Ød2: 200
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL250200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    250.200 mm