Centrisk T-rør TCL, 250/315
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 250 mm og 315 mm i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=250, Ød2=315. Air2Trust. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL250315
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 250/315
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=250
  • Ød2=315
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL250315
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    250.315 mm