Centrisk T-rør TCL, 250/355 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensionerne Ød1=250 mm og Ød2=355 mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=250 mm, Ød2=355 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL250355
Beskrivelse
Centrisk T-rør, produceret med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 250 mm
  • Ød2: 355 mm
  • Typenummer:
    TCL250355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    250.355 mm