Centrisk T-rør TCL, 250.450
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=250mm og Ød2=450mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=250, Ød2=450, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL250450
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 250.450
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=250
  • Ød2=450
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL250450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    250.450 mm