Centrisk T-rør TCL, 250.500
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med Ød1 250mm og Ød2 500mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 250.500, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=250, Ød2=500. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL250500
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 250.500
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=250
  • Ød2=500
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL250500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    250.500 mm