Centrisk T-rør TCL, 250.80
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne 250 mm og 80 mm i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 250.80, bygget med saddelstykke TSTCL. Diameter: 250.80 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL25080
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 250.80
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=250
  • Ød2=80
Dimensioner: 250.80 mm.
  • Typenummer:
    TCL25080
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    250.80 mm