Centrisk T-rør TCL, 315.100 - Air2Trust
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=315 mm og Ød2=100 mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=315, Ød2=100. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL315100
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 315.100
  • Ød1: 315 mm
  • Ød2: 100 mm
  • Typenummer:
    TCL315100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.100 mm